HZS Ústeckého kraje  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Vytažení člověka z jímky čističky v Doksanech a další zásahy.

V podvěsu vrtulníku musel být vytažen pracovník, který spadl do jímky čističky odpadních vod. 

vrtulník ilustrační.jpgvrtulník ilustrační.jpg
Územní odbor Litoměřice
Vytažení člověka z jímky čističky
30.8. 8:35 Jednotka HZS ÚK ze stanice Roudnice nad Labem vyjela na žádost zdravotnické záchranné služby do areálu čističky odpadních vod v Doksanech, okres Litoměřice, kde spadl pracovník do jímky. Zraněný člověk z ní byl vytažen v podvěsu vrtulníkem Letecké záchranné služby. Hasiči jej pomohli zdravotníkům naložit do vrtulníku a po té se vrátili na základnu.
 Územní odbor Děčín
Strom spadlý na vozovku
30.8. 7:02 Na linku tísňového volání byla hlášena neprůjezdná silnice kvůli spadlému stromu u obce Malšovice, okres Děčín. Na místo vyjela jednotka HZS ÚK ze stanice Děčín. Hasiči na místě nalezli spadlý strom o průměru 50cm, který při pádu poškodil svodidla a římsu mostku. Strom byl odstraněn, na místo byla povolána Správa a údržba silnic.
Ústí nad Labem
Požár trávy
29.8. 20:29 Jednotka HZS ÚK ze stanice Ústí nad Labem a dobrovolná jednotka z Mojžíře vyjely k požáru trávy na sídlišti Skalka v Ústí nad Labem – Mojžíři. Hořela tráva na ploše 15x15m. Hasiči požářiště prolili vodou a požár lokalizovali ve 20:51 a zlikvidovali v 21:17.
Ústí nad Labem
Dopravní nehoda
29.8. 18:44 Jednotka HZS ÚK ze stanice Petrovice vyjela na žádost Policie ČR k dopravní nehodě dodávky na dálnici D8 u Petrovic. Dodávka ležela na boku. Hasiči odpojili akumulátor, řídili dopravu do příjezdu hlídky Policie ČR a pomohli naložit havarované vozidlo na odtah.

vytisknout  e-mailem