Hasičský záchranný sbor České republiky  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Vrchní komisař stavební prevence

Místo služebního působiště: Praha 

Oddělení stavebně technické prevence MV-GŘ HZS ČR hledá do svých řad kolegu/kolegyni na pozici "stavební prevence" ve služební hodnosti "vrchní komisař".

Obracíme se na Vás s nabídkou služebního místa v oddělení stavebně technické prevence MV – GŘ HZS ČR v Praze. Volné služební místo je v 8. platové třídě s požadavkem na vysokoškolské vzdělání (Bc./Ing.). MV – GŘ HZS ČR obsazuje poslední volnou pozici odborného týmu, který se podílí na tvorbě zákonů, vyhlášek a norem, vykonává státní požární dozor, řídí výkon státní správy, působí jako odvolací orgán, řeší strategické otázky z oblasti požární bezpečnosti staveb atd.

Ideálním kandidátem na poslední volné služební místo je příslušník, který má letité zkušenosti s výkonem státního požárního dozoru dle § 31 odst. 1 písm. b) a c) zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně, ve znění pozdějších předpisů a praktické znalosti souboru norem požární bezpečnosti včetně jejich historických změn.


Termín pro podání přihlášky do výběrového řízení včetně požadovaných dokladů, kontaktní adresy a telefonu (popř. emailu) je do 1.7.2020

Pozice v oddělení stavebně technické prevence MV – GŘ HZS ČR umožňuje odborný i osobní rozvoj a nabízí tak jedinečnou možnost kariérního postupu, profesní realizaci a zvyšování dosavadních znalostí a zkušeností.


V případě, že Vás poslední volné služební místo zaujalo, kontaktujte vedoucího oddělení plk. Ing. Michala Valoucha, e-mail: michal.valouch@grh.izscr.cz, tel: 950 819 860, který Vám poskytne podrobnější informace.

vytisknout  e-mailem