HZS Karlovarského kraje

Přejdi na

Předcházíme rizikům

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Hlavní menu

Volná pracovní pozice - hasič spojař na stanici CHZ Sokolov

Předpokládaný termín nástupu je 1. července 2021

Aktuálně hledáme zájemce ve služebním poměru na pozici HASIČ- SPOJAŘ

Požadavky:
• minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou v libovolném oboru,
• trestní bezúhonnost,
• zdravotní, osobnostní a fyzická způsobilost,
• řidičský průkaz skupiny B,
• vhodné i pro ženy a absolventy.

Hlavní náplň služební činnosti:
• zajišťování obsluhy složitých prostředků spojení v operačním a organizačním řízení jednotek PO, včetně obsluhy speciálních počítačových aplikací

Nabízíme:
• zajímavou práci v profesionálním hasičském záchranném sboru, jehož hlavním úkolem je chránit životy a zdraví obyvatel, životní prostředí, zvířata a majetek před požáry a jinými mimořádnými událostmi a krizovými situacemi,
• služební poměr, který je upraven zákonem č. 361/2003 Sb. o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, v platném znění,
• směnný provoz (24 hodinové služby + 2 dny volna),
• 6 týdnů dovolené,
• platové zařazení ve 2. tarifní třídě, po absolvování vstupního odborného kurzu v 3. tarifní třídě (NV č. 304/2018 Sb., v platném znění),
• rozpětí platového tarifu ve 3. tarifní třídě: od 22 940 Kč do 34 410 Kč, podle započitatelné praxe,
+ zvláštní (rizikový) příplatek ve výši 3.800,- Kč,
+ odměna za služební pohotovost cca ve výši 3.500 - 4.500,- Kč,
+ možnost osobního příplatku po zapracování.

Místo služebního působiště: HZS Karlovarského kraje – Sokolov – stanice chemické závody

Volné od: 1.7.2021

Doklady, které uchazeč doloží:
- strukturovaný životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání a schopnosti uchazeče, včetně kontaktní adresy a telefonu a popř. emailu,
-  kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
- vyplněný formulář „Prohlášení uchazeče o přijetí do služebního poměru“ (naleznete v příloze), doručte písemně na adresu: Krajské ředitelství HZS Karlovarského kraje, Oddělení PaM, Závodní 205,  360 06 Karlovy Vary, nebo emailem na adresu: lenka.bartakova@hzs-kvk.cz nebo olga.zimova@hzs-kvk.cz. Dotazy k výběrovému řízení či k náplni služební činnosti směřujte na tel.: 950 370 261 nebo 950 370 383.

Termín pro doručení žádosti o přijetí do služebního poměru je do 12.5.2021

vytisknout  e-mailem