HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Vedení zlínských hasičů hodnotilo rok 2019

(30.01.2020) Jak se již stalo tradicí, předposlední lednový den se uskutečnilo na centrální stanici Zlín setkání vedení Krajského ředitelství HZS Zlínského kraje se zástupci médií. 

Hlavním tématem této každoroční tiskové konference bylo vyhodnocení předchozího roku, a to ve všech aspektech činnosti a působnosti profesionálních hasičů Zlínského kraje.

Rok předchozí hodnotilo a na dotazy novinářů odpovídalo pět zástupců Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje, a to krajský ředitel plk. Ing. Vít Rušar, ředitelka kanceláře ředitele plk. Mgr. Dagmar Sikmundová, náměstek pro IZS a operačního řízení plk. Ing. Pavel Dekret, náměstek pro ekonomiku plk. Mgr. Petr Bobčík a plk. Ing. Dana Potěšilová, která zastupovala náměstka pro prevenci a civilní nouzové plánování.

Po úvodním slovu krajského ředitele následovaly informace z jednotlivých úseků Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje.

Závěrečná slova zástupců vedení profesionálních hasičů Zlínského kraje patřila poděkování všem příslušníkům a občanským zaměstnancům sboru za odvedenou práci v průběhu celého roku 2019. Poděkování směřovali i k vedení Zlínského kraje, měst a obcí kraje, dobrovolným hasičům, ostatním příslušníkům složek integrovaného záchranného systému, spolupracujícím organizacím a také zástupcům médií.

                                                                                                                 

Autor: por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje

Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem