HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Vedení zlínských hasičů hodnotilo rok 2017

(31.01.2018) Poslední lednový den proběhlo na centrální stanici Zlín setkání vedení HZS Zlínského kraje se zástupci médií. 

Hlavním tématem této každoroční tiskové konference bylo vyhodnocení předchozího roku, a to ve všech aspektech činnosti a působnosti profesionálních hasičů Zlínského kraje.

Spolu s krajským ředitelem plk. Ing. Vítem Rušarem rok 2017 hodnotili a na dotazy novinářů odpovídali i ředitelka kanceláře krajského ředitele plk. Mgr. Dagmar Sikmundová, náměstek krajského ředitele pro IZS a operační řízení plk. Ing. Pavel Hráček, náměstek pro ekonomiku plk. Mgr. Petr Bobčík a plk. Ing. Dana Potěšilová, která zastupovala náměstka pro prevenci a civilní nouzové plánování.

Prvních slov se ujal ředitel krajských hasičů plk. Ing. Vít Rušar. Připomněl náročné zásahy z roku 2017, nejdelší zásah v historii integrovaného záchranného systému ve Vrběticích i konec roku, kdy Zlínský kraj zasáhl hned dvakrát silný vítr.

Po úvodním slovu krajského ředitele následovaly informace z jednotlivých úseků Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje.

Závěrečná slova všech zástupců vedení profesionálních hasičů Zlínského kraje patřila poděkování všem příslušníkům a občanským zaměstnancům sboru za odvedenou práci v průběhu celého roku 2017. Poděkování směřovali i k vedení Zlínského kraje, měst a obcí  kraje, dobrovolným hasičům, ostatním příslušníkům složek integrovaného záchranného systému, spolupracujícím organizacím a také zástupcům médií.

Autor: por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje

Odkazy do noveho okna
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem