HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Vážná dopravní nehoda si vyžádala devět zraněných osob.

(1. 8. 2018) V 17:38 hodin přijalo krajské operační středisko HZS Zlínského kraje informaci o vážné dopravní nehodě dvou vozů ve Valašském Meziříčí, místní části Krásno nad Bečvou. Podle zjištěných informací se na místě nacházelo také zraněné dítě. K události okamžitě vyrazila jednotka profesionálních hasičů ze stanice Valašské Meziříčí s jedním zásahovým vozem. 

Hasiči dorazili k nehodě během několika minut. Velitel z místa upřesnil, že zde došlo ke střetu osobního automobilu a dodávky, která se převrátila a zůstala ležet na boku uprostřed vozovky. Prvotním průzkumem bylo také zjištěno, že v osobním voze Ford Fiesta došlo ke zranění dvou dospělých osob a dvou dětí, a v dodávce pak celkem pěti dospělých osob.

Jednotka okamžitě poskytla zraněným první předlékařskou pomoc a také posttraumatickou péči. Po příjezdu zdravotnické záchranné služby byli všichni předáni do péče zdravotníků. Zraněné dítě bylo do nemocnice transportováno vrtulníkem.

Po likvidaci úniků provozních náplní z obou vozidel, a po domluvě s policií, se hasiči vrátili zpět na svou základnu. Na místo se vrátí k zajištění úklidu hned po ukončení šetření.

Autor: kpt. Ing. Pavel Řezníček – HZS Zlínského kraje

           

Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem