HZS Kraje Vysočina  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

V Předboři na Jihlavsku hoří truhlárna, škoda se vyšplhala na pět milionů korun

Hlášení o požáru truhlárny v Předboři na Jihlavsku přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina ve středu 18. března 2020 v 02.49 hod. Na místo události vyjely jednotky profesionálních hasičů ze stanic v Jihlavě a Polné společně s jednotkami sborů dobrovolných hasičů z Brtnice, Luk nad Jihlavou, Kamenice, Jihlavy – Bedřichova, Měřína a Kněžic. Vyhlášen byl druhý stupeň požárního poplachu. 

V době příjezdu hasičů na místo události byla truhlárna v plamenech. Uvnitř truhlárny bylo nejenom dřevo, ale také speciální stroje. Hasiči na likvidaci požáru nasadili několik vodních proudů. Pár minut po čtvrté hodině ráno dostaly zasahující jednotky požár pod kontrolu. Zásah na místě v tuto chvíli stále probíhá. Hasiči rozebírají požárem zasažené konstrukce objektu a dohašují jednotlivá ohniska hoření.

Při požáru ani samotném zásahu se zatím nikdo nezranil. Majetková škoda vzniklá požárem byla předběžně vyčíslena na 5 milionů korun. Příčinu vzniku požáru na místě v tuto chvíli intenzivně zjišťují naši vyšetřovatelé.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí

 

Odkazy do noveho okna

Předboř

Předboř 

Detailní náhled

Předboř

Předboř 

Detailní náhled

Předboř

Předboř 

Detailní náhled

Předboř

Předboř 

Detailní náhled

Předboř

Předboř 

Detailní náhled

Předboř

Předboř 

Detailní náhled
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem