HZS Ústeckého kraje

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek

V Litoměřicích se konal Přebor HZS ČR v plážovém volejbalu

Ve dnech 15. 6. - 16. 6. 2022 pořádal HZS Ústeckého kraje, Sportovní klub hasičů Ústeckého kraje, z.s. ve spolupráci s Českou hasičskou sportovní federací, sportovní svaz hasičů, z.s. Přebor HZS ČR v plážovém volejbalu pro příslušníky a zaměstnance HZS ČR. Turnaj zahájil krajský ředitel HZS Ústeckého kraje plk. Ing. Roman Vyskočil a popřál soutěžícím mnoho sportovních úspěchů.

Dvoudenní turnaj, kterého se zúčastnilo 30 sportovců, se konal na kurtech v Litoměřicích. První den proběhl turnaj mužů, kde se utkalo 11 dvojic a turnaj žen, kde se utkaly 4 dvojice. Druhý den proběhl turnaj mixu mužů a žen, celkem 8 dvojic.

Na prvním místě v kategorii muži se umístili Jan Podroužek a Martin Nevlud. V kategorii ženy vyhrály Šárka Návratová a Vendula Matějů. V mixech první místo obsadili Jan Podroužek a Šárka Návratová.

Děkujeme všem účastníkům, partnerům a organizátorům akce.