HZS Moravskoslezského kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

V Dolním Benešově narazil nákladní automobil do traktoru, o kousek dále pak došlo k další nehodě

Dvě jednotky profesionálních hasičů z Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje zasahovaly ve čtvrtek 8. září 2022 odpoledne u dopravní nehody traktoru a nákladního automobilu v Dolním Benešově. 

Událost byla na tísňovou linku ohlášena 15 minut po třetí hodině, k zásahu byla vyslána jednotka ze stanice Hlučín a po provedení průzkumu a žádosti velitele zásahu rovněž automobilový jeřáb ze stanice v Opavě.

Při střetu nebyl nikdo zraněn, nákladní automobil však skončil mimo komunikaci a hrozilo jeho převrácení. Hasiči vůz zajistili stabilizačními tyčemi a poté pomocí jeřábu nadzvedli a postavili na pevnou silnici, odkud si jej převzala odtahová služba.

V průběhu zásahu došlo přibližně o 200 metrů dále k další nehodě - srazila se dvě osobní vozidla. Na místo se přesunula část zasahujících, ze stanice v Opavě bylo vysláno další družstvo hasičů.

Při této dopravní nehodě došlo ke zranění jednoho člověka, do péče si jej převzali zdravotníci.

Jeden z automobilů byl na LPG, který po nárazu unikal. Hasiči plyn kontrolovaně vypustili, odřezali dřeviny, které bránily vyproštění automobilu a následně ho vytáhli navijákem.

Odkazy do noveho okna

nehoda_Dolni_Benesov_1

nehoda_Dolni_Benesov_1 

Detailní náhled

nehoda_Dolni_Benesov_2

nehoda_Dolni_Benesov_2 

Detailní náhled
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem