HZS Středočeského kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Účelová neinvestiční dotace na výdaje JSDH obcí I. část - Zabezpečení akceschopnosti

MV-GŘ HZS ČR sděluje, že byly vyhlášeny neinvestiční dotace obcím v rámci programu „Účelová neinvestiční dotace na výdaje jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí poskytovaná obcím prostřednictvím krajů a hl. m. Prahy z rozpočtu MV GŘ HZS ČR“. 

Výzva k podání žádosti o poskytnutí účelové neinvestiční dotace k zabezpečení akceschopnostijednotky sboru dobrovolných hasičů vybrané obce na rok 2019, včetně
Zásad pro poskytování a použití účelové neinvestiční dotace obcím na rok 2019 – první fáze, a veškeré potřebné informace jsou k dispozici na webu MV-GŘ HZS ČR
zde.

Název výzvy v portálu: „JSDH_DOT_V1_2019 - Zabezpečení akceschopnosti JSDH obcí - I. část

 

Sběr žádostí o dotaci bude zahájen dne 20. března 2019 v 00:01 hodin, bude probíhat pouze elektronicky, a to prostřednictvím webové aplikace Jednotného dotačního portálu RISPF. Činnost portálu (https://isprofin.mfcr.cz/rispf) bude ukončena dne 23. dubna 2019 v 23:59 hodin.

Žádost, která bude prostřednictvím portálu vygenerována (*.pdf) je nutné dále podepsat statutárním zástupcem obce (žadatele) a zaslat prostřednictvím datové schránky na HZS Středočeského kraje: dz4aa73 a to nejpozději do 23. dubna 2019.

 

Oddělení IZS

vytisknout  e-mailem