HZS Středočeského kraje  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Účelová neinvestiční dotace k zabezpečení akceschopnosti JSDH vybrané obce na rok 2020

MV-GŘ HZS ČR sděluje, že byly vyhlášeny neinvestiční dotace obcím v rámci programu „Účelová neinvestiční dotace na výdaje jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí poskytovaná obcím prostřednictvím krajů a hl. m. Prahy z rozpočtu MV GŘ HZS ČR“. 

VÝZVA k podání žádosti o poskytnutí účelové neinvestiční dotace k zabezpečení akceschopnosti jednotky sboru dobrovolných hasičů vybrané obce na rok 2020 a ZÁSADY pro poskytování a použití účelové neinvestiční dotace obcím na rok 2020 – první fáze, včetně veškerých potřebných informací, jsou k dispozici na webu MV-GŘ HZS ČR nebo v příloze na konci textu, kde naleznete i podrobný NÁVOD k podání žádosti.

Název výzvy v portálu RISPF (poskytovatel Ministerstvo vnitra): „JSDH_DOT_V1_2020 - Zabezpečení akceschopnosti JSDH obcí - I. část“.

Sběr žádostí o dotaci bude zahájen v pondělí 20. ledna 2020 v 00:01 hodin a bude probíhat pouze elektronicky, a to prostřednictvím webové aplikace Jednotného dotačního portálu RISPF. Činnost portálu RISPF (https://isprofin.mfcr.cz/rispf) bude ukončena ve čtvrtek 27. února 2020 v 23:59 hodin. Žádost, která bude prostřednictvím portálu RISPF vygenerována (*.pdf), je nutné dále podepsat statutárním zástupcem obce (žadatele) a podat prostřednictvím datové schránky HZS Středočeského kraje dz4aa73 nejpozději do 27. února 2020.

VÝZVA.jpg          ZÁSADY.jpg          NÁVOD.jpg

por. Ing. Jiří Pytlík
oddělení IZS
HZS Středočeského kraje

vytisknout  e-mailem