HZS Kraje Vysočina  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

U Olešné na Havlíčkobrodsku dnes dopoledne hořel nákladní vůz

Dvě jednotky hasičů likvidovaly dnes dopoledne požár nákladního vozidla na komunikaci u obce Olešná na Havlíčkobrodsku. Požárem vznikla škoda v předběžné výši 100.000 Kč. Při požáru ani samotném zásahu nebyl nikdo zraněn. Hlášení o požáru přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina v 11:13 hod. K požáru vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Havlíčkův Brod společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů z obce Habry. Tatra 815, která převážela mláto, začala hořet za jízdy. Plameny vyšlehly z prostoru za motorem. Zasahujícím jednotkám se podařilo v 11:24 hod požár lokalizovat a o tři minuty později zcela zlikvidovat. Hasiči svým zásahem uchránili hodnoty ve výši 200.000 Kč. Příčina požáru se nadále vyšetřuje. 

Dvě jednotky hasičů likvidovaly dnes dopoledne požár nákladního vozidla na komunikaci u obce Olešná na Havlíčkobrodsku. Požárem vznikla škoda v předběžné výši 100.000 Kč. Při požáru ani samotném zásahu nebyl nikdo zraněn. 

Hlášení o požáru přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina v 11:13 hod. K požáru vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Havlíčkův Brod společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů z obce Habry.

Tatra 815, která převážela mláto, začala hořet za jízdy. Plameny vyšlehly z prostoru za motorem. Zasahujícím jednotkám se podařilo v 11:24 hod požár lokalizovat a o tři minuty později zcela zlikvidovat.

Hasiči svým zásahem uchránili hodnoty ve výši 200.000 Kč. Příčina požáru se nadále vyšetřuje.


 


-ph-

vytisknout  e-mailem