HZS Jihočeského kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Tragická nehoda u Smetanovy Lhoty

Krátce po poledni přijalo Operační a informační středisko HZS Jihočeského kraje zprávu o vážné nehodě, která se stala na silnici vedoucí z Mirotic do Varvažova v katastru obce Smetanova Lhota. 

K nehodě byly povolány všechny složky integrovaného záchranného systému. Z hasičských jednotek operační důstojníci k nehodě vyslali profesionální hasiče ze stanice Písek a svolali dobrovolné hasiče obce Mirovice. Na místo vzlétnul také vrtulník LZS.
Jednalo se o nehodu osobního auta značky Ford Fiesta, které vyjelo ze silnice a skončilo v blízkém lese. Ve voze cestovaly dvě osoby. Obě zůstaly ve voze zaklíněné. Hasiči je museli vyprošťovat. Hydraulickým vyprošťovacím zařízením odstřihli celou střechu, teprve pak bylo možné zraněné ze auta vyndat. Zranění spolujezdce i přes veškerou snahu všech zasahujících byla neslučitelná se životem. Lékař u něj konstatoval smrt.
Hasiči dále zajistili havarovanou Fiestu proti vzniku požáru a nehodu předali policistům k šetření. Před 15. hodinou písecká profesionální jednotka zásah ukončila, mirovičtí na místě zůstali pro případný úklid vozovky.

Odkazy do noveho okna

Dopravní nehoda OA, Smetanova Lhota - 12. 3. 2019  (3)

Dopravní nehoda OA, Smetanova Lhota - 12... 

Detailní náhled

Dopravní nehoda OA, Smetanova Lhota - 12. 3. 2019  (4)

Dopravní nehoda OA, Smetanova Lhota - 12... 

Detailní náhled

Dopravní nehoda OA, Smetanova Lhota - 12. 3. 2019  (1)

Dopravní nehoda OA, Smetanova Lhota - 12... 

Detailní náhled
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem