HZS Středočeského kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Tragická havárie traktoru na poli u Olešky

Informaci o převráceném traktoru v polích u obce Krymlov, která je součástí Olešky v okrese Praha-východ, převzalo Krajské operační a informační středisko HZS Středočeského kraje od Policie ČR v pondělí 27. července devět minut po jedenácté hodině. 

Jak bylo dále v policejní zprávě uvedeno, pod převrženým zemědělským strojem s vlekem zůstaly zaklíněné dvě osoby, které nejevily známky života. K události byli vysláni profesionální hasiči z Říčan a Uhlířských Janovic a jednotky sboru dobrovolných hasičů obcí Kostelec nad Černými lesy a Kouřim.

Jako první se na místo dostavila zdravotnická záchranná služba, jejíž lékař potvrdil u obou osob exitus. Po příjezdu hasičů bylo místo události zabezpečeno, následně hasiči provedli zajištění unikajících provozních kapalin. Po zadokumentování nehody kriminální policií hasiči vyprostili obě těla, která poté ohledal koroner.

Následně hasiči odpojili vlek od traktoru a pomocí vyprošťovacího automobilu otočili převrácenou zemědělskou techniku zpět na kola. Zásah hasičů byl krátce po patnácté hodině ukončen. Co bylo příčinou tragické události, je předmětem dalšího vyšetřování kriminální policie.

nprap. Petr Svoboda
oddělení IZS
HZS Středočeského kraje

Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem