HZS Středočeského kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Tragická dopravní nehoda uzavřela obchvat Nymburka

Ve čtvrtek 30. srpna krátce před půl šestou byla na linku tísňového volání Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje oznámena vážná dopravní nehoda osobního a nákladního vozidla na silnici číslo 38 na obchvatu Nymburka. 

Operační důstojník k události vyslal jednotky profesionálních hasičů ze stanic HZS Nymburk a HZS Poděbrady. První jednotka byla na místě už šest minut po ohlášení. Hasiči při průzkumu zjistili, že osobní vozidlo je napasováno zezadu pod kamionem a v kabině zůstal zaklíněný řidič.

Hasiči nejprve odstranili dřevěné desky, které nákladní vozidlo převáželo, aby se dostali k řidiči. Hned podle prvotního ohledání bylo zřejmé, že řidič nehodu nepřežil, což následně potvrdila lékařka zdravotnické záchranné služby.

Jednotky proto přerušili vyprošťovací práce a počkali na příjezd kriminální služby, která si celou nehodu zadokumentovala, až poté bylo tělo řidiče vyproštěno. Po dobu vyšetřování tragické nehody byla komunikace zcela uzavřena a jezdilo se po objízdných trasách. Co bylo příčinou nehody, vyšetřuje Policie ČR.

nprap. Petr Svoboda
oddělení IZS
HZS Středočeského kraje

Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem