HZS Olomouckého kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Soutěž o tři Hasičské pohádky

V září 2016 byla slavnostně pokřtěna první knížka ryze hasičských pohádek, kterou sepsali sami hasiči. Kniha s názvem Hasičské pohádky vznikla z nejhezčích příspěvků profesionálních i dobrovolných hasičů, kteří svá dílka zaslali v roce 2015 do literární soutěže „Bylo, nebylo u hasičů.“ Ve čtrnácti klasických pohádkách děti potkají draky, čerty, skřítky, statečné kohouty i kapry záchranáře. 

Knížka není volně prodejná, používána bude jako propagační předmět Hasičského záchranného sboru ČR, děti i dospělí mohou Hasičské pohádky získat jako odměnu za účast v nejrůznějších soutěžích a na akcích pořádaných Hasičským záchranným sborem ČR.

2 Hasičské pohádky_obálka.png

Pravidla soutěže

Hasičský záchranný sbor Olomouckého kraje se v předvánočním čase rozhodl, že uspořádá soutěž o tři knížky Hasičských pohádek. Soutěžit se bude tři týdny vždy od pondělí do pátku o jednu knížku. V pondělí dopoledne budou na webu HZS OLK a na Facebooku zveřejněny tři otázky a soutěžící mohou do pátku do 12 hodin posílat správné odpovědi. V pátek ve 12 hodin bude přijímání správných odpovědí uzavřeno a vylosován bude jeden výherce, který knížku obdrží.

Soutěž startuje v pondělí 28. listopadu a končí v pátek 16. prosince 2016. Odpovědi zasílejte na e-mail soutez@hzsol.cz. Aby mohl být e-mail zařazen do slosování, musí obsahovat správné odpovědi na všechny tři otázky, jméno a adresu odesílatele (abychom na ni mohli zaslat případnou výhru).

Sledujte proto náš web i Facebook, startujeme už 28. listopadu.

Autor:

por. Bc. Ing. Vladimíra Hacsiková
mluvčí HZS Olomouckého kraje
tel: 950 770 039 (linka tiskový mluvčí)
tel: 950 770 207
mobil: 725 490 377
e-mail: mluvci@hzsol.cz

vytisknout  e-mailem