HZS Ústeckého kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Soutěž Mladý záchranář 2023

Na teplické stanici Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje se konal již 10. ročník okresní soutěže Mladý záchranář. 

MZ.jpg

Účastníky soutěže byli žáci 2. stupně základních škol, kteří prověřili své znalosti a dovednosti z požární ochrany, zdravovědy, orientace v prostoru, práce s mapou, dopravních předpisů, ale také fyzickou kondici a logické myšlení. Soutěže se zúčastnilo 12 základních škol, jejichž výsledky byli velmi těsné a vyhráli opravdu ti nejlepší.

Na realizaci soutěže se kromě příslušníků Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje, územního odboru Teplice, podíleli také příslušníci a zaměstnanci Městské policie Dubí, Městské policie Teplice,

Dopravního inspektorátu Policie ČR, územní odbor Teplice, členové Oblastní skupiny Mládeže Českého červeného kříže, městských úřadů okresu Teplice. HZS Ústeckého kraje, Sportovní klub hasičů Ústeckého kraje

a Okresní sdružení dobrovolných hasičů Teplice děkují sponzorům a mediálním partnerům, kterými jsou Statutární město Teplice, Severočeské vodovody a kanalizace a.s. Teplice, HET s.r.o., LOUDA AUTO a.s., skupina CEZ a.s. za podporu těchto aktivit.

Odkazy do noveho okna

mladyzachranar

mladyzachranar 

Detailní náhled

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ 

Detailní náhled
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem