HZS Olomouckého kraje  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Smolné pondělí. Hasiči během hodiny zasahovali u 4 nehod

Dopravní nehody museli v pondělí po 7. hodině ráno řešit hasiči na Šumpersku a v Olomouci. 

PSU_102T-2019_11_25-6a138ec5.jpgDopravní nehoda mezi Chromčí a Kláštercem

Nejvážnější dopravní nehoda se stala na silnici mezi Kláštercem a Chromčí na Šumpersku, kde se čelně střetl osobní automobil a nákladní vůz. Na místě byly dvě zraněné osoby, jednu z nich hasiči pomohli transportovat do vrtulníku letecké záchranné služby, druhou pak předali do péče zdravotnické záchranné službě. Místo jako obvykle protipožárně zabezpečili, sorbentem zajistili uniklé provozní kapaliny a vozovku následně uklidili. Hned nato však nedaleko museli řešit další dopravní nehodu, když další z řidičů před místem předešlé srážky nedobrzdil a narazil do vozidla před sebou. Tento střet se obešel bez zranění. Hasiči místo opět protipožárně zajistili. Silnice byla po dobu zásahu uzavřena.

Šumperští hasiči poté řešili další dopravní nehodu ve Šmeralově ulici v Šumperku, kde se srazila tři osobní vozidla. Hasiči místo protipožárně zabezpečili a předali jej Policii ČR.

POL_331T-2019_11_25-e77b3882.jpgSrážka tří vozidel ve Šmeralově ulici v Šumperku

Tři osobní vozidla se srazila po 7. hodině ráno také v Lipenské ulici v Olomouci, při nehodě se zranila jedna osoba, kterou hasiči předali do péče zdravotnické záchranné službě. Provedli protipožární opatření, vozidla odtáhli mimo komunikaci a vozovku uklidili. Po dobu zásahu byla doprava omezena.

POL_102T-2019_11_25-3725068f.jpgDopravní nehoda v Lipenské ulici v Olomouci


por. Mgr. Lucie Balážová
tisková mluvčí 
HZS Olomouckého kraje
T: 777 420 107
T: 950 770 039
M: lucie.balazova@hzsol.cz
M: mluvci@hzsol.cz

vytisknout  e-mailem