Skladovací a opravárenské zařízení HZS ČR  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Služební akce červen 2015

V průběhu měsíce června zabezpečovaly sklady SOZ HZS ČR významné služební akce. 

 Od 17. do 19.června sklad Zbiroh poskytl materiál a logistickou podporu při taktickém cvičení těžkých USAR týmů v Kaznějově.

Jednalo se o stavbu stanů a polních umýváren pro zabezpečení cvičících jednotek.

Od 24.června zabezpečovaly sklady Vlastislav, Velvary, Kroučová, Zbiroh, Kamenice logistickou podporu při Mistrovství České republiky v požárním sportu, které pořádal HZS Královéhradeckého kraje v Trutnově. Spolu se sklady se na této akci významně podíleli i pracovníci revizní služby SOZ. Jednalo se hlavně o komplexní zabezpečení rozvodů elektrické energie a jejich nepřetržitý provoz a kontrolu a dále o stavbu stanových prostředků a přístřešků pro potřeby organizátorů a soutěžících družstev.

Trutnov_1.jpg Trutnov_2.jpg Trutnov_3.jpg

Důležitou služební akci zabezpečovaly sklady SOZ závěrem měsíce června, kdy na žádost Maďarské republiky a nařízení GŘ HZS ČR bylo do NZHP Zbiroh soustředěno 50 kompletních souprav stanů S 65 6x6, zde byly zkontrolovány, naloženy na vozidla základny a dne 30.6.2015 byly přepraveny a předány Maďarské straně.
Madarsko_2.jpg Madarsko_3.jpg Madarsko_1.jpg
 

Na rychlém splnění tohoto náročného logistického úkolu se podílely sklady Hluboká, Vizovice, Drahanovice, Skuteč, Kamenice a Vlastislav.

Kromě splnění těchto významných služebních akcí, sklady SOZ zabezpečovaly v tomto období dvě významné akce v rámci převodů materiálu pro humanitární pomoc. Jednalo se hlavně o převzetí dvou souprav základen humanitární pomoci od Záchranného útvaru Hlučín a dále o převzetí materiálu pro záchranné a likvidační práce ze skladů organizace Armáda Spásy a Člověk v tísni.

Ing Jiří Němeček
zástupce ředitele
Skladovacího a opravárenského zařízení Olomouc

vytisknout  e-mailem