HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Slavnostní zahájení roku 2018 a předání medailí

(03.01.2018) Profesionální hasiči a občanští zaměstnanci Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje spolu s hejtmanem Zlínského kraje, primátorem města Zlína a s ombudsmankou Hasičského záchranného sboru ČR zahájili rok 2018. 

V prostorách centrální stanice Zlín se dnes ráno uskutečnilo tradiční slavnostní zahájení nového roku, při kterém se sešli příslušníci a zaměstnanci krajského ředitelství Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje spolu s příslušníky sloužící směny stanice Zlín. Společně tak i s hosty zahájili rok 2018. Hostem této tradiční události byl hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek, primátor města Zlína MUDr. Miroslav Adámek a ombudsmanka Hasičského záchranného sboru ČR Ing. Jarmila Čičmancová.

Hosté ve svých projevech ocenili práci profesionálních hasičů při zdolávání mimořádných událostí na území kraje i města, vyzdvihli jejich vysokou a profesionální úroveň a ocenili jejich úspěchy na poli pracovním i sportovním. Do nadcházejícího roku jim popřáli mnoho úspěchů v osobním i pracovním životě.

Za vedení Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje se k přání připojil i krajský ředitel plk. Ing. Vít Rušar. Ve svém projevu shrnul předchozí rok. Připomněl pořízení nové techniky a vybavení stanic v kraji, nejtěžší a nejdelší zásahy roku 2017 i sportovní úspěchy hasičů. Na závěr poděkoval všem příslušníkům a zaměstnancům za dosavadní práci.

Součástí slavnostního nástupu bylo také ocenění příslušníků Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje za věrnost ve službě profesionálních hasičů.

Autor: por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje

Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem