Záchranný útvar HZS ČR  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Slavnostní předání techniky

31.8.2015 od 12:00 hod. 

 

pozvánka.jpg

 
Slavnostní předání výstupů projektu Technika, technologie a prostředky Záchranného útvaru Hasičského záchranného sboru České republiky pro efektivní zásah

 
Dne 31. 8. 2015 se uskuteční slavnostní předání techniky, technologií a prostředků pořízených v rámci projektu Technika, technologie a prostředky Záchranného útvaru Hasičského záchranného sboru České republiky pro efektivní zásah.
 
Očekáváme Vás na adrese Opavská 29, Hlučín ve 12 hodin.
 
Na místě budou přistaveny vybrané druhy pořízené techniky.
 
Projekt byl realizován v letech 2013 – 2015 se spolufinancováním ze strukturálních fondů Evropské unie, konkrétně z Integrovaného operačního programu prostřednictvím Evropského regionálního rozvojového fondu.
 
Hlavním cílem projektu bylo zvýšení kvality řešení mimořádných událostí (efektivní zásah) a zlepšení podmínek na místě zásahu působením Hasičského záchranného sboru České republiky, jehož posláním je záchrana životů osob, zvířat, majetku a ochrana životního prostředí, jako segmentu systému ochrany obyvatelstva.
 
Uvedeného cíle bylo dosaženo pořízením takové moderní, techniky, technologií a věcných prostředků pro Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky, které umožní zvýšení efektivity, akceschopnosti a mobility při zásahové činnosti a zlepší podmínky na místě zásahu.
 
Projektem byly pořízeny následující výstupy:
  • dvě terénní vozidla SxS s příslušenstvím,
  • polní kuchyně humanitární základny,
  • mobilní kompresorová stanice,
  • dva zásahové radiometry,
  • bagr sací.
 
Více o projektu:
 
http://www.hzscr.cz/clanek/2-projekt-porizeni-moderni-techniky-technologii-a-vecnych-prostredku-hasicskeho-zachranneho-sboru-ceske-republiky-pro-efektivni-zasah.aspx
 
 
 
por. Ing. Ivo Adámek
OPŘJ, tiskový mluvčí
Záchranný útvar HZS ČR
Telefon: 950 749 254
Mobil: 773 756 208
e-mail:ivo.adamek@zu-hlucin.izscr.cz

 

 

Odkazy do noveho okna

pozvánka

pozvánka 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem