HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Série dopravních nehod zaměstnala dnes dopoledne hasiče v celém kraji.

(7. 12. 2019) Celkem 8 dopravních nehod si dnes dopoledne vyžádalo zásah profesionálních nebo dobrovolných jednotek hasičů v celém kraji. 

K jedné z nich byla v 8:28 hodin vyslána jednotka z centrální stanice Zlín do Slušovic. Po příjezdu a provedení prvotního průzkumu bylo velitelem upřesněno, že zde došlo k nehodě dodávky, která sjela mimo komunikaci a převrátila se na bok. Ve vozidle cestoval pouze řidič, který byl vytažen před příjezdem hasičů příslušníky policie. K žádnému zranění naštěstí nedošlo. Hasiči zajistili místo nehody a zabezpečili vůz proti nebezpečí vzniku požáru. Po zadokumentování nehody policií provedla jednotka vytažení vozidla zpět na komunikaci pomocí navijáku, a po vyloučení úniku provozních kapalin se vrátila zpět na svou základnu.

K další závažnější dopravní nehodě vyjely hned dvě jednotky profesionálních hasičů ze stanic Morkovice-Slížany a Kroměříž v 8:41 hodin. Nedaleko obce Dřínov narazil dodávkový automobil do stromu u komunikace. Ve voze se zranily hned tři osoby - dvě dospělé a jedno dítě. Všichni byli po prvotním ošetření odvezeni zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice.  Po zajištění vozidla a dokumentaci nehody policií byl vůz naložen na odtahovou službu a byl proveden úklid komunikace. V 13:45 hodin se hasiči vrátili zpět na své základny.

Autor: kpt. Ing. Pavel Řezníček – HZS Zlínského kraje

Odkazy do noveho okna

DN Drinov (1)

DN Drinov (1) 

Detailní náhled

DN Drinov (2)

DN Drinov (2) 

Detailní náhled

DN Drinov (3)

DN Drinov (3) 

Detailní náhled

DN Slusovice (1)

DN Slusovice (1) 

Detailní náhled

DN Slusovice (2)

DN Slusovice (2) 

Detailní náhled

DN Slusovice (3)

DN Slusovice (3) 

Detailní náhled

DN Slusovice (4)

DN Slusovice (4) 

Detailní náhled
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem