HZS Ústeckého kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Rychlík srazil člověka na trati u Malšovic, okres Děčín. V Mostě ze zaparkovaného auta unikal benzín. V Staňkovicích unikal olej z trafostanice.

Tělo mrtvého člověka bylo nalezeno tři sta metrů za stojícím vlakem. 

Územní odbor Děčín
Železniční dopravní nehoda
5.12. 1:40 Jednotka HZS ÚK ze stanice Děčín a podniková jednotka SŽDC vyjely k obci Malšovice, kde byl vlakem sražen člověk. Vlak stál na trati nedaleko vrakoviště, asi 300 m za ním nalezli hasiči tělo mrtvého člověk. Místo bylo předáno drážní jednotce a jednotka z Děčína se vrátila na základnu. Trať byla zprůjezdněna v 5:05.
Územní odbor Most
Únik benzínu
4.12. 23:59 Jednotka HZS ÚK ze stanice Most vyjela do ulice Františka Halase v Mostě, kde ze zaparkovaného auta vytékal benzín. Pod autem byla skvrna o velikosti 1x2m. Jednalo se o únik pravděpodobně po krádeži PHM. Hasiči únik zastavili a uniklý benzín zlikvidovali pomocí sorbentu.
Územní odbor Žatec
Únik oleje z trafostanice
4.12. 19:49 Jednotky HZS  ÚK ze stanice Žatec a Podobořany vyjely do Staňkovic, okres Louny, kde unikl olej z trafostanice. Únik způsobila pravděpodobně snaha o krádež oleje. Uniklý olej se dostal do půdy. Hasičský záchranný sbor informoval odbor Životního prostředí Žatec.

vytisknout  e-mailem