HZS Moravskoslezského kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Režimová opatření HZS MSK v návaznosti na aktuální situaci s šířením nákazy virem SARS-COVID-19 („koronavirus“)

S účinností od pondělí 27. dubna 2020 obnoví HZS MSK za současného přísného dodržování zvýšených hygienických požadavků standardní úřední hodiny pro veřejnost v rozsahu před přijatými režimovými opatřeními v souvislosti s šířením nemoci COVID-19.

Nadále bude platit omezení osobního kontaktu zaměstnanců s veřejností na nezbytně nutnou úroveň s upřednostňováním písemného, elektronického či telefonického kontaktu ve všech případech, kdy je to možné, avšak při současném umožnění osobního kontaktu v úředních hodinách.

S ohledem na zvýšená hygienická opatření je nutné, aby osoby, které mají v úmyslu využít možnosti osobního kontaktu, před návštěvou příslušného pracoviště nejprve kontaktovaly (telefonicky, e-mailem) daného příslušníka a domluvili si termín návštěvy. Každá osobní účast podléhá rezervačnímu systému s ohledem na maximální omezení shlukování osob v objektech HZS MSK.

Osoby nacházející se v objektech HZS MSK jsou povinny dodržovat pokyny příslušníků ke snížení rizika přenosu infekce (dodržovat požadované odstupy, používat vlastní, nebo přidělené ochranné prostředky dýchacích cest a provádět pravidelnou desinfekci rukou či předmětů). 

Kontaktní údaje:

vytisknout  e-mailem