HZS Karlovarského kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Rezervační linka upravuje provozní dobu

Primárním způsobem objednání termínu na test je nyní krajský on-line rezervační systém www.rezervacekk.cz 

Z důvodu aktuálního setrvalého snižování zájmu o rezervace testů omezujeme provoz krajského call centra, které od spuštění online rezervačního systému slouží jako jeho podpora pro specifické skupiny obyvatelstva, které nemají přístup k internetu atp. Linka krajského call centra 950 380 380 bude od 3. května 2021 dostupná v pondělí až čtvrtek v době od 8:00 do 14:00 a v pátek v době od 8:00 do 13:00.

K rezervaci termínu testu je v současné době primárně určen online rezervační systém Karlovarského kraje pro testování na Covid-19 na adrese www.rezervacekk.cz, v němž je možné vytvářet rezervaci termínu testu metodou RT-PCR nebo POC. V rezervačním systému jsou nabízeny odběrové kapacity spolupracujících odběrových míst v Karlovarském kraji, které provádí testy na prokázání přítomnosti koronaviru v těle. Informaci o termínu, místě odběru a typu testu obdrží občan formou SMS a/nebo emailu na zadané kontaktní údaje.

Termín testu metodou RT-PCR nebo POC si v rezervačním systému může vytvořit každý občan sám nebo přihlášený praktický lékař s využitím kontroly dat z e-Žádanky vystavené v systému ÚZIS.

vytisknout  e-mailem