HZS Jihočeského kraje  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Republiková neporazitelnost Jany Mejzlíkové pokračuje...

Již několik let nenašla Jana Mejzlíková soupeřku pod badmintonovou sítí. Jana kralovala také na letošním jubilejním 10. Mistrovství České hasičské sportovní federace v badmintonu – přebor HZS ČR. 

Turnaj se uskutečnil 6. a 7. dubna 2019 ve sportovní hale Univerzity Pardubice a uspořádaly jej HZS Královéhradeckého kraje a HZS hl. m. Prahy. Záštitu nad akcí převzali ředitelé brig. gen. Ing. František Mencl a brig. gen. Ing. Roman Hlinovský. 
HZS Jihočeského kraje letos reprezentovali tři příslušníci: Jana Mezjlíková z krajského ředitelství a Michal Jůzko a Antonín Kándl z územního odboru Český Krumlov, kteří se republikového turnaje účastnili poprvé.

Jana na mistrovství přijela opět skvěle připravena a mezi ženami tak nenašla konkurentku. Vítězstvím v kategorii žen potvrdila svoji již dlouholetou neporazitelnost. Vynikající formu Jana zúročila také ve čtyřhře, kde zvítězila s kolegyní Věrou Dočkalovou. Bonusem a pro někoho možná také překvapením, které však jen dokazuje skvělý Janin badmintonový um, bylo šesté místo, které vybojovala s Josefem Mládkem z HZS Ústeckého kraje v kategorii čtyřhry mužů.

Michal Jůzko ve dvouhře mužů skončil na 11. místě, Antonín Kándl pak na dvacátém. Společně pak ve čtyřhře vybojovali 9. místo. Michal pak dosáhnul mistrovského úspěchu v jedné z dovednostních diciplín, a to v krátkém podání.

Kompletní výsledky naleznete na stránkách HZS Královehradeckého kraje, který je také autorem přiložených fotografií.

Odkazy do noveho okna

Michal Jůzko (2)

Michal Jůzko (2) 

Detailní náhled

Michal Jůzko (1)

Michal Jůzko (1) 

Detailní náhled

Jana Mejzlíková (2)

Jana Mejzlíková (2) 

Detailní náhled

Jana Mejzlíková (1)

Jana Mejzlíková (1) 

Detailní náhled
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem