SOŠ PO a VOŠ PO  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Rekreační zařízení Zlatník

Adresa rekreačního zařízení SOŠ PO a VOŠ PO je:

Krásná č. p. 169 (obec), 739 04 Pražmo (pošta), okres Frýdek-Místek

 

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY PRO POBYTOVOU ÚČAST NA RZ Zlatník

A) INFORMACE PRO DRŽITELE POUKAZU

1. RZ Zlatník se nachází v obci Krásná v okrese Frýdek-Místek, v rekreační oblasti Beskyd. Chata je rodinného rázu s kapacitou 15 lůžek. V objektu jsou 4 pokoje tohoto typu - 3 pokoje pro 4 osoby a 1 pokoj pro 3 osoby. Pokoje jsou standardně vybaveny, WC a koupelna jsou společné (zvlášť ženy a muži). Zdrojem vody je studna, ze které je čerpadlem přiváděna voda do vodovodního zařízení, avšak pouze užitková. Vytápění je prováděno centrálním elektrickým topidlem, případně záložním topidlem na tuhá paliva. Co se týče stravovacích možností, chata je vybavena kuchyňkou (chladnička, el. sporák), stravování je individuální. K dispozici je společenská místnost pro 20 lidí. Návštěvníci objektu se musí postarat o vytápění objektu, jakož i o úklid sami, protože zařízení nedisponuje správcem, který by tyto činnosti zajišťoval.

2. Nástup na rekreaci je vždy ve smluvený den vyznačený na poukazu. Při 7 denním rekreačním pobytu je nástup v sobotu mezi 12-14 hod. a ukončení pobytu v sobotu mezi 10-12 hod.

3. Držitelem poukazu se může stát pouze zaměstnanec (příslušník) resortu MV, příslušník HZS podniku. Ve výjimečných případech, za předpokladu volné kapacity a po schválení žádosti správcem fondu, ostatní. Spolu s držitelem poukazu se mohou rekreace zúčastnit za rekreační poplatek: zaměstnanec SOŠ PO a VOŠ PO a jeho rodinný příslušník (manžel, manželka, nezaopatřené dítě, druh, družka).

V ceně poukazu je zahrnut i poplatek místnímu OÚ Krásná.

4. Poplatek za pobyt hradí držitel poukazu převodem ze svého účtu nebo složenkou na účet číslo: 107-85938881/0710, variabilní symbol: číslo poukazu. Zaměstnanci mohou uhradit rekreační poplatek hotově v pokladně SOŠ PO a VOŠ PO.

5. Avízo s nalepenou kopií dokladu o zaplacení odešle držitel poukazu na SOŠ PO a VOŠ PO nejpozději 14 dní před nástupem na rekreační pobyt. V den nástupu odevzdá držitel poukazu vyplněný podepsaný poukaz správci RZ (vrátnice SOŠ PO a VOŠ PO) a zároveň přebere ložní prádlo a klíče od chaty. Při ukončení pobytu držitel poukazu odevzdá klíče i špinavé ložní prádlo tamtéž.

6. Po dobu pobytu v RZ je účastník rekreace povinen dodržovat všechna opatření uvedená v domovním a provozním řádu. Nedodržení provozního řádu bude mít za následek vyloučení účastníka z pobytu a nebude mu umožněn příští pobyt.

7. Účastníci rekreačního pobytu nejsou během cesty ani pobytu v RZ pojištěni. Dopravu do rekreačního zařízení si zabezpečují účastníci samostatně.

8. Informace: Soňa Šnorychová (e-mail: snorychova@sospofm.cz), tel. 778 528 140.

B) PODMÍNKY PRO ZRUŠENÍ NEBO ZKRÁCENÍ POBYTU

1. Při předem dohodnutém pozdějším příjezdu nemá účastník rekreace nárok na náhradu za nečerpané bytování. Obdobně se postupuje i při předčasném odjezdu.

2. V případě nenastoupení pobytu vrátí včas držitel poukaz na SOŠ PO a VOŠ PO a ihned oznámí tuto skutečnost telefonicky pí. Soni Šnorychové. Při zrušení pobytu ze strany žadatele je nutné o případné vrácení zaplacené částky písemně požádat na níže uvedené adrese.

Oprávněnost žádosti posoudí správce FKSP.

3. Poplatky za zrušení pobytu (stornopoplatky):

Při zrušení pobytu ze strany žadatele je tento povinen uhradit stornopoplatek 30 % z rekreačního poplatku ceny poukazu vráceného 0-10 dní před nástupem, stornopoplatky se neúčtují, když účasti na pobytu prokazatelně zabránily následující okolnosti, jako jsou náhlá onemocnění doložená lékařským potvrzením, úmrtí člena rodiny, živelná pohroma ap.

Mapu s uvedením trasy k RZ Zlatník a další informace najdete ZDE.

Obrázkový náhled rekreačního zařízení a jeho okolí najdete ZDE.

Zjistit volný termín či rezervovat si RZ Zlatník můžete kliknutím na tlačítko REZERVUJTE ZDE. Tato aplikace je zatím v režimu testování.

Zasílací adresa:

SOŠ PO a VOŠ PO
poštovní schránka 56
Pionýrů 2069
738 02 Frýdek-Místek 12

Dokumenty ke stažení


aktualizováno: 21.11.2018

Odkazy do noveho okna

obr. 05_kuchyn a spolecenska_mistnost

obr. 05_kuchyn a spolecenska_mistnost 

Detailní náhled

obr. 06_kuchyn a spolecenska_mistnost

obr. 06_kuchyn a spolecenska_mistnost 

Detailní náhled

obr. 07_prvni_pokoj

obr. 07_prvni_pokoj 

Detailní náhled

obr. 08_druhy_pokoj

obr. 08_druhy_pokoj 

Detailní náhled

obr. 09_treti_pokoj

obr. 09_treti_pokoj 

Detailní náhled

obr. 10_ctvrty_pokoj

obr. 10_ctvrty_pokoj 

Detailní náhled

obr. 11_panska_umyvarna_a_WC

obr. 11_panska_umyvarna_a_WC 

Detailní náhled

obr. 12_panska_umyvarna_a_WC

obr. 12_panska_umyvarna_a_WC 

Detailní náhled

obr. 13_panska_umyvarna_a_WC

obr. 13_panska_umyvarna_a_WC 

Detailní náhled

obr. 14_damska_umyvarna_a_WC

obr. 14_damska_umyvarna_a_WC 

Detailní náhled

obr. 15_damska_umyvarna_a_WC

obr. 15_damska_umyvarna_a_WC 

Detailní náhled
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem