Hasičský záchranný sbor České republiky  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Přečtete si v červencovém čísle časopisu 112

V červenci vychází sedmé číslo měsíčníku 112 – odborného časopisu požární ochrany, integrovaného záchranného systému a ochrany obyvatelstva 

V rubrice POŽÁRNÍ OCHRANA opět přinášíme článek o požáru bývalého objektu mrazíren vMochově. Přečtěte si pokračování zahraniční pracovní cesty do USA, které navštívili vyšetřovatelé zjišťování příčin vzniku požárů. Seznámíme vás s historií a současností kominického řemesla.

V rubrice INTEGROVANÝ ZÁCHRANNÝ SYSTÉM se dočtete, jak probíhala cvičení Recuedays v Polsku, koordinované nasazení vrtulníků při povodních v Libereckém kraji a česko-německé cvičení u Rozvadova.

V Rubrice OCHRANY OBYVATELSTVA A KRIZOVÉHO ŘÍZENÍ informujeme o proběhlém společném výcviku příslušníků HZS hl. m. Prahy a členů jednotek SDH Prahy určeném k velkokapacitnímu a velkoobjemového čerpání v rámci plnění úkolů ochrany obyvatelstva. Dále o čtvrtém ročníku spektrometrického semináře pořádaným Istitutem ochrany obyvatelstva pro radiační pracovníky. Představíme multimediální tvorbu v oblasti prevence a vzdělávání obyvatel.

V INFORMACÍCH jsme připravili shrnutí Hasičské fontány v Praze, které se konala při příležitosti oslav vzniku samotného československého státu.  Máme pro vás i výsledky z mistrovství Evropy v disciplínách TFA.

Vydavatelem časopisu 112 je MV-generální ředitelství HZS ČR. Časopis není ve volném prodeji. Cena jednoho výtisku je 25,- Kč, roční předplatné je 300,- Kč.
Předplatné a distribuce: A.L.L. production, s.r.o., P.O.Box 732, 111 21 Praha 1, tel. 840 30 60 90, e-mail: 112@predplatne.cz, www.predplatne.cz
 

Lenka NOVÁKOVÁ, MV-generální ředitelství HZS ČR    

vytisknout  e-mailem