HZS Kraje Vysočina  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Ranní požár palivového dřeva v Pacově

Pacovští profesionální hasiči likvidovali dnes časně ráno požár hromady dřeva u rodinného domu na ulici Nádražní v Pacově. Při požáru ani samotném zásahu nebyl nikdo zraněn. Požárem vznikla majiteli škoda v předběžné výši 5.000 Kč. Hlášení o požáru přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina v 03:31 hod. Provedeným průzkumem hasiči zjistili, že je požárem zasažena hromada dřeva u rodinného domu. Hasičům se podařilo požár na ploše přibližně 1x3 m velmi rychle lokalizovat. Při požáru došlo k poškození omítky rodinného domu. V 04:12 hod byl požár zcela zlikvidován. Příčina vzniku požáru se nadále vyšetřuje. Hasiči svým zásahem uchránili hodnoty ve výši 2.500.000 Kč. 

Pacovští profesionální hasiči likvidovali dnes časně ráno požár hromady dřeva u rodinného domu na ulici Nádražní v Pacově. Při požáru ani samotném zásahu nebyl nikdo zraněn. Požárem vznikla majiteli škoda v předběžné výši 5.000 Kč.

Hlášení o požáru přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina v 03:31 hod.

Provedeným průzkumem hasiči zjistili, že je požárem zasažena hromada dřeva u rodinného domu. Hasičům se podařilo požár na ploše přibližně 1x3 m velmi rychle lokalizovat. Při požáru došlo k poškození omítky rodinného domu. V 04:12 hod byl požár zcela zlikvidován.

Příčina vzniku požáru se nadále vyšetřuje. Hasiči svým zásahem uchránili hodnoty ve výši 2.500.000 Kč.

Požár dřeva Pacov01.jpg
 

Požár dřeva Pacov02.jpg


-ph-

vytisknout  e-mailem