Hasičský záchranný sbor České republiky  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Pyromeeting 2017 (25 let IZS)

5. 6. 2017 (video) - Reportáž z konference Pyromeeting 2017, konané 1. června 2017 v Hotelu Continental Brno a bezpečnostního veletrhu PYROS. www.tvhasici.cz 

25. výročí IZS

1. června 2017 v Hotelu Continental v Brně byla MV-generálním ředitelstvím HZS ČR, za spolupráce s Českou asociací hasičských důstojníků a Veletrhy Brno, a.s., uspořádána odborná konference, se zahraniční účastí, Pyromeeting 2017, která měla za cíl představit současný stav složek integrovaného záchranného systému, jejich vzájemnou spolupráci, provázanost a plány jejich budoucího rozvoje.

Na konferenci dorazili představitelé Policie ČR, Městské policie, Hasičského záchranného sboru ČR, Zdravotnické záchranné služby, Operačního a informačního střediska IZS, Vodní záchranné služby ČČR, a dalších složek IZS nebo institucí, které s nimi úzce spolupracují. Společně bilancovali vznik, práci a dosavadní vývoj jak samostatných složek IZS, tak jejich vzájemné spolupráce a koordinace při zásazích. Upozornili na možná budoucí rizika ohrožující Českou republiku, na nebezpečí terorismu, masovou migraci, epidemii nakažlivých nemocí a živelní pohromy. Během těchto mimořádných krizových událostí bude nezbytná maximální efektivita a profesionálnost celého IZS, proto byly na konferenci zveřejněny budoucí plány rozvoje vzájemné spolupráce, modernizace technologií a strategie postupů a kooperace složek IZS.

Miloš Rouzek
oddělení redakce časopisu 112

Adresa: https://youtu.be/F59DOPBKaOI

Partneři konference:

partner-konference.jpg

Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem