Hasičský záchranný sbor České republiky  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Projekty spolufinancované ze strukturálních fondů EU

Program Interreg V-A Česká republika – Polsko 2014 – 2020

Logo interreg.png

Program Interreg V-A je určen pro spolupráci a financování přeshraničních projektů v česko-polském příhraničí. Projekty v rámci tohoto programu jsou zaměřeny  na společné řízení rizik v souvislosti se změnami klimatu, podporu růstu zaměstnanosti a investic do vzdělání a vzájemnou institucionální spolupráci orgánů veřejné správy a občanů v dané lokalitě. Více o programu najdete zde

Podporovanými lokalitami v rámci projektu jsou: Liberecký kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Dolnoslezské vojvodství (subregiony jelenohorský a wałbrzyský, okres strzelińský), Opolské vojvodství, Slezské vojvodství (subregiony bielský a rybnický, okres pszczyńský)

Integrovaný regionální operační program

IROP_CZ_RO_B_C RGB-690px.jpg

Programové období 2014 – 2020

Integrovaný regionální operační program je zaměřený na vyvážený rozvoj území, zkvalitnění infrastruktury, zlepšení veřejných služeb a veřejné správy a zajištění udržitelného rozvoje v obcích, městech a regionech. Více informací najdete zde.

Programové období 2007 – 2013

Integrovaný operační program je zaměřený na řešení společných regionálních problémů v oblastech infrastruktury pro veřejnou správu, veřejné služby a územní rozvoj: rozvoj informačních technologií ve veřejné správě, zlepšování infrastruktury pro oblast sociálních služeb, veřejného zdraví, služeb zaměstnanosti a služeb v oblasti bezpečnosti, prevence a řešení rizik, podporu cestovního ruchu, kulturního dědictví, zlepšování prostředí na sídlištích a rozvoj systémů tvorby územních politik. Více informací najdete zde.

Archiv realizační fáze

vytisknout  e-mailem