HZS Moravskoslezského kraje  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Pro zraněného motorkáře letěl vrtulník

V sobotu 24.9.2022 došlo krátce po poledni ke střetu traktoru s motocyklem. Pro motorkáře přiletěl vrtulník zdravotnické záchranné služby. Hasiči poskytli motorkáři předlékařskou pomoc, zajistili místo pro přistání vrtulníku a následně zasahovali u nabouraného motocyklu. Silnice byla po dobu zásahu uzavřená. 

Krajské operační středisko hasičů obdrželo informaci o nehodě u obce Bravantice v sobotu 24.9.2022 ve 12:05 hod. Na místo vyrazili profesionální hasiči ze stanice v Bílovci. Na místo s hasiči vyrazila i posádka zdravotnické záchranné služby současně se záchranářským vrtulníkem.

 Po příjezdu na místo hasiči zajistili jak traktor, tak i motocykl proti požáru.  Hasiči také poskytovali předlékařskou pomoc zraněnému motorkáři a následně po příjezdu posádky zdravotnické záchranné služby jim asistovali při ošetřování. Pro vrtulník hasiči zajistili také místo pro přistání. Po prvotním ošetření byl motorkář transportován do nemocničního zařízení. Řidič traktoru nebyl zraněn. Během nehody nedošlo k úniku provozních kapalin.

Po ukončení záchranných prací a následné vyšetření dopravní nehody Policií ČR, provedli hasiči naložení havarovaného motocyklu na vozidlo odtahové služby a uklidili komunikaci tak, aby mohl být obnoven plynulý provoz, neboť po dobu zásahu byla komunikace v obou směrech uzavřená.

Odkazy do noveho okna

DN_Bravatnice_trator_motorka(1)

DN_Bravatnice_trator_motorka(1) 

Detailní náhled

DN_Bravatnice_trator_motorka(2)

DN_Bravatnice_trator_motorka(2) 

Detailní náhled

DN_Bravatnice_trator_motorka(3)

DN_Bravatnice_trator_motorka(3) 

Detailní náhled
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem