HZS Ústeckého kraje

Předcházíme rizikům

Příslušník HZS Ústeckého kraje Jakub Pěkný zvítězil v běhu na 100m s překářkami.

Neoficiální mistrovství ČR s názvem Jablonecká hala 2013, se konalo o víkendu 13. – 14.4.

Velký úspěch přinesla účast příslušníka Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje Jakuba Pěkného na  sedmadvacátém ročníku prestižních závodů v požárním sportu dobrovolných i profesionálních hasičů z celé České republiky v Jablonci nad Nisou. Jakub pěkný zvítězil v běhu na 100m překážek sportovců z řad dobrovolných hasičů v konkurenci 176 závodníků s časem 15,60s. V běhu na 100m s překážkami v závodu profesionálních hasičů obsadil druhé místo s časem 16,19s.
Neoficiální mistrovství ČR s názvem Jablonecká hala 2013, se konalo o víkendu 13. – 14.4. Po oba dva dny se závodilo v běhu jednotlivců na 100m s překážkami a štafetě 4x100m s překážkami. Sobotních závodů se zúčastnilo 227 mužů, 36 štafet a velký počet zaznamenala také ženská kategorie. V té se utkalo 128 žen, 16 štafet. Nedělního klání se pak zúčastnilo 75 mužů, 15 štafet. V závodě nechyběli ani zahraniční sportovci z měst Lausitz (Německo), Kúty, Podvysoká, Kysucké Nové Mesto, Poprad, Bratislava, Senica.