HZS Libereckého kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Připojování objektů s EPS na pult PCO

V návaznosti na Pokyn generálního ředitele Hasičského záchranného sboru ČR č. 40 ze dne 17. 8. 2018, kterým se stanoví technické podmínky pro připojení elektrické požární signalizace prostřednictvím zařízení dálkového přenosu na pult centralizované ochrany umístěný na krajském operačním a informačním středisku hasičského záchranného sboru kraje, (dále jen „pokyn“), dochází k podstatným změnám technických a smluvních podmínek připojení na pult centralizované ochrany HZS Libereckého kraje (dále jen „PCO“).

V návaznosti na tyto změny dojde:

  • k ukončení mandátní smlouvy „o obsluze pultu centrální ochrany a zajištění výjezdu zásahové jednotky Hasičského záchranného sboru pro Liberecký kraj“ uzavřenou s „mandatářem“ AEC NOVÁK s.r.o., Revoluční 1219/78, 400 01 Ústí nad Labem k postupnému ukončení stávajících smluvních závazků o připojení na PCO k 31. 12. 2019,
  • k uzavření nových smluvních závazků o připojení na PCO HZS Libereckého kraje v souladu s novými technickými podmínkami ve 2. polovině roku 2019 s účinností od 1. 1. 2020.

Do data 30. 9. 2019 je oprávněn mandatář „společnost AEC NOVÁK, s.r.o.", k jednání a uzavírání smluvních vztahů se zájemci o připojení na tento pult centralizované ochrany (s platností pouze do 31. 12. 2019).

Nové technické podmínky a informace včetně nového znění smlouvy o připojení EPS na PCO naleznete v souborech níže.

kontaktní osoby pro připojení objektů s EPS na PCO HZS LK:

Koordinátor PCO:
kpt. Ing. Eva Klímová
tel.: 950 471 222
e-mail: eva.klimova@hzslk.cz

Zástupce koordinátora PCO:
kpt. Ing. Tomáš Erban
tel.: 950 471 217
e-mail: tomas.erban@hzslk.cz

vytisknout  e-mailem