HZS Kraje Vysočina  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Přehled zásahů na Třebíčsku od 07.00 hod dne 25. února 2015 do 07.00 hod dne 26. února 2015

V 08.04 hod vyjeli hrotovičtí profesionální hasiči odstranit strom, který byl nebezpečně nakloněný a ohrožoval dopravu na komunikaci na ulici Jihlavská v Hrotovicích. Kvůli zásahu hasiči byla v místě zastavena zhruba na třicet minut doprava. Po pokácení stromu a jeho odklizení byl provoz na komunikaci plně obnoven.
 
V 11.26 hod provedla jednotka profesionálních hasičů ze stanice Náměšť nad Oslavou otevření dveří bytu, ve kterém hrozilo nebezpečí z prodlení na Masarykově náměstí v Náměšti nad Oslavou.
 
Ve 14.20 hod vyjeli třebíčští profesionální hasiči na základě žádosti zdravotníků do domu na ulici 9. května v Třebíči. Po příjezdu na místo události hasiči zjistili, že na přístavku domu, ve výše 3 metry je zraněný muž po pádu z lešení. Hasiči jen naložili na lezecká nosítka a přes kotvení vytvořeném na lešení jej spustili na zem, kde si jej do své péče převzali zdravotníci.
 
V 17.05 hod vyjeli třebíčští profesionální hasiči otevřít dveře domu, ve kterém hrozilo nebezpečí z prodlení,  ve Stříteži.
 
Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová, DiS. – tisková mluvčí HZS Kraje Vysočina

vytisknout  e-mailem