Skladovací a opravárenské zařízení HZS ČR  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Přehled služebních akcí červenec a srpen 2015

V průběhu července a srpna 2015 zabezpečovaly sklady SOZ některé významné služební akce pro HZS ČR. 

Pro HZS Pardubického kraje byla v rámci akce Cihelna 2015 v Králíkách, provedena prezentace Základny humanitární pomoci včetně ukázky prostředků pro záchranné a likvidační práce.

Ukázka se setkala s velkým zájmem veřejnosti. Akci zabezpečoval sklad Skuteč.

Závěrem měsíce srpna 2015 zabezpečovaly sklady SOZ významnou služební akci pro HZS kraje Vysočina a to logistickou podporu při festivalu hasičských dechových hudeb v Pelhřimově.

I tato akce byla ze strany organizátorů vysoce hodnocena . Na akci se podílely sklady SOZ Kamenice, Velvary, Skuteč,

Dne 2.září 2015 zabezpečily sklady SOZ ukázku a prezentaci pro HZS Olomouckého kraje v prostoru voj.újezdu Libavá. Jednalo se o prezentaci výstavby Základny humanitární pomoci a prostředků pro odstraňování následků živelných pohrom.

Ukázka byla určena starostům obcí Olomouckého kraje včetně hejtmana kraje a jeho krizového štábu.

Akci zabezpečovaly sklady SOZ Drahanovice, Vizovice, Skuteč.

V první víkendovou sobotu v září 2015 zabezpečovaly sklady SOZ dvě služební akce , jedna byla ve Zbirohu, kde Expozice PO pořádala již 5.tý ročník již známého Tatrování.Hodnotný program a ukázky techniky přilákalo do areálu bezmála 2 tis.návštěvníků.

V ten samý den byla zabezpečována i služební akce pro HZS Pardubického kraje , nazvaná Pasíčka 2015, jednalo se o ukázku Základny humanitární pomoci a prostředků pro havarijní a krizové situace v rámci Dne IZS pro starosty obcí Pardubického kraje.

Akci zabezpečovaly sklady Skuteč, Drahanovice a Vizovice.

V průběhu měsíce srpna a září zabezpečovaly sklady SOZ společně s pracovníky revizní služby úkoly spojené s výstavbou záložních ubytovacích kapacit pro uprchlíky v zařízeních Správy uprchlických zařízeních v Bělé pod Bezdězem, Poštorné a Vyšních Lhotách.Byl poskytnut i další materiál pro zabezpečení Police ČR.

 

Ing Jiří Němeček
zástupce ředitele
Skladovacího a opravárenského zařízení Olomouc

čer_srp_2015_020920153205_1.jpgčer_srp_2015_050920153236_1.jpgčer_srp_2015_DSC_3050_1.jpgčer_srp_2015_IMG_0858_1.JPGčer_srp_2015_Pelhřimov 2014_1.jpg

vytisknout  e-mailem