HZS Ústeckého kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Požár včelína u Širokých Třebčic, požár ve vepříně v Lišanech, požár dodávky u Krásného Lesa.

U Krásného Lesa hořela dodávka německého majitele, uvnitř byla propanbutanová lahev.  

Požár dodávky.JPGPožár dodávky.JPG
23. února
Územní odbor Chomutov
Požár včelína
23.2. 2:57 Na linku tísňového volání byl oznámen požár maringotky předělané na včelín u Širokých Třebčic okres Chomutov. K požáru vyjela jednotka HZS ÚK ze stanice Podbořany a dobrovolná jednotka z Veliké Vsi. Požár zasáhl objekt v plném rozsahu. Hasiči jej lokalizovali v 3:15. Příčina vzniku požáru se vyšetřuje.
Územní odbor Žatec
Požár ve vepříně
22.2. 18:32 Na linku tísňového volání byl oznámen požár v hale vepřína v obci Lišany okres Louny. K požáru vyjely jednotky HZS ÚK Žatec, Louny, dobrovolné jednotky z Tuchořic a Postoloprt. Hořela zářivka ve stropě, požár zasáhl stropní plastový rošt. Hasiči jej zlikvidovali v 19:25. 
Územní odbor Ústí nad Labem
Požár dodávky
21.2. 13:06 Na linku tísňového volání bylo oznámeno, že hoří dodávka u obce Krásný Les okres Ústí nad Labem. K požáru vyjely jednotky HZS ÚK ze stanice Petrovice a Ústí nad Labem a dobrovolné jednotky z Petrovic a Telnice. Hořela dodávka německého majitele, uvnitř byla propanbutanová lahev. Hasiči požár lokalizovali v 13:52 a zlikvidovali v 14:20. Příčinou vzniku požáru byla technická závada na elektroinstalaci. Škodu odhadl majitel vozidla na 30 tisíc €.
Foto: Michal Mikšovský HZS ÚK
 

Odkazy do noveho okna

Požár dodávky

Požár dodávky 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem