HZS Ústeckého kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Požár filtru tyskovacího stroje Jiřetín pod Jedlovou, dopravní nehoda Nové Dvory, požár chaty Suletice a další zásahy.

21.3. 15:17 Hasičské jednotky HZS St. Varnsdorf, SDH Horní podluží a SDH Dolní Podluží vyjely k požáru do Nádražní ulice v Jiřetíně pod Jedlovou.  

Jednalo se o požár filtru tryskovacího stroje ve firmě Haas + Sohn.  Zaměstanci vyšli ven. Hasiči ochlazovali prostor stroje a vynesli filtr ven. Požár byl lokalizován v 15:47 a zlikvidován v 16:09. Hasiči změřili teplotu stroje, naměřili maximálně 30 stupňů C na konstrukci filtru. Škoda byla předběžně odhadnuta na 150 tisíc Kč. Uchráněné hodnoty: přibližně 2 milióny Kč. 
Požáry trávy
21.3. 11:38 až 15:57  Hasičské jednotky profesionální a dobrovolné vyjely v tudo dobu v Ústeckém kraji k 7 požárům trávy.

Územní odbor Litoměřice
dopravní nehoda
21.3. 8:02 Hasičská jednotka HZS St. Roudnice nad Labem vyjela k na žádost Policie ČR k dopravní nehodě u Nových Dvorů. Jednalo se o dopravní nehodu dvou osobních aut. Nikdo nebyl zraněn. Jednotka odpojila akumulátory. Z aut vytékala chladící kapalina. Úklid provedla Správa a údržba silnic. Silnice byla průjezdná v 8:14.
Ústí nad Labem
pomoc zdravotnické záchranné službě
21.3. 2:08 Hasičská jednotka HZS St. Petrovice vyjela s defibrilátorem k nahlášenému infarktu v Petrovicích. Hasiči muže recuscitovali a po příjezdu pokračovala v oživování zdravotnická záchranná služba. Život muže se nepodařilo zachránit.  

chata Suletice.jpgchata Suletice.jpg
Ústí nad Labem
požár chaty
21.3. 0:54 Na linku tísňového volání bylo oznámeno, že v Homoli u Pany – Suleticích hoří střecha chaty od komína. K požáru vyjely jednotky SDH Velké Březno, SDH Lovečkovice, HZS St. Úštěk. Chata byla požárem silně zasažena. Hasiči požálokalizovali v 1:16 a zlikvidovali v 1:52. Příčina: povrchové teplo od kouřovodu z kamen. Škoda byla předběžně odhadnuta na 10 tisíc Kč.
Územní odbor Teplice
požár unimobuňky
20.3. 17:21 Hasičské jednotky HZS St. Teplice, SDH Bystřany – Úpořiny, SDH Teplice – Sobědruhy vyjely k požáru unimobuňky Pražské ulici v Teplicích. Bylo oznámeno, že v buňce je tlaková lahev. Hasiči ji našli a ochladili. Dále rozebrali konstrukci buňky. Požár lokalizovali v 18:06 a zlikvidovali v 18:15.
 

vytisknout  e-mailem