HZS Ústeckého kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Požár auta v Čížkovicích, požár stodoly v Bílém Kostelci a další zásahy.

Požár auta značky Škoda Yeti vyšetřuje Policie ČR. 

Územní odbor Litoměřice
Požár sazí v komíně
31.12. 0:57 Na linku tísňového volání byl oznámen požár sazí v komíně v obci Třebušín – Dolní Týnec. K požáru vyjela jednotka HZS ÚK Litoměřice. Hořely saze zhruba v šesti metrech komínového tělesa. Hasiči hořící saze srazili kominickým nářadím. Požár byl lokalizován v 1:53 a zlikvidován v 2:03.
Ústí nad Labem
Sejmutí ocelového prstenu
30.12. 23:09 Jednotka HZS ÚK ze stanice Ústí nad Labem vyjela do Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, kde bylo třeba sundat pacientovi z prstu ocelový prsten. Hasiči prsten sundali za pomoci kotoučové brusky ve 23:43. (Prsten se podloží například dřevěnou špachtličkou tak aby bruska nepřišla do kontaktu s prstem. Zároveň se místo chaldí.)
požár škoda yeti1.jpgpožár škoda yeti1.jpg
Územní odbor Litoměřice
Požár auta
30.12. 1:58 Jednotky HZS ÚK ze stanice Litoměřice a Lovosice a dobrovolné jednotky z Čížkovic a Třebenic vyjely k požáru osobního auta v obci Čížkovice. Požár zasáhl celý vůz značky Škoda Yeti. Před příjezdem jednotek se snažili vůz hasit místní obyvatelé hasicími přístroji. Hasiči požár zlikvidovali v 2:35. Škoda byla majitelem stanovena na 350 tisíc Kč. Příčina požáru se vyšetřuje. Foto: Michal Horner HZS ÚK
požár stodoly1.jpgpožár stodoly1.jpg
Územní odbor Litoměřice
Požár stodoly
29. 12. 8:33 Na linku tísňového volání byl oznámen požár stodoly v obci Bílý kostelec. K požáru vyjela jednotka HZS ÚK ze stanice Útěk a dobrovolné jednotky z Liběšic a Lovečkovic. V době příjezdu jednotek bylo požárem zasaženo první nadzemní podlaží zděnné stodoly, která sousedila s rodinným domem. Hasičům se díky natažení několika vodních proudů podařilo zabránit dalšímu šíření požáru. Hrozilo především zasažení dřevěné štřešní konstrukce nad stodolou, na níž navazovala střecha rodinného domu. Požár byl lokalizován v 9:20 a zlikvidován v 10:16. Škoda byla předběžně odhadnuta na 100 tisíc Kč. Díky zásahu byly uchráněny hodnoty za dva půl miliónu Kč. V objektu zasaženém požárem se nacházel mimo jiné také spotřebič na tuhá paliva, který byl podle zjištění vyšetřovatele iniciačním zdrojem požáru. Foto: Michal Horner HZS ÚK.
Odkazy do noveho okna

požár stodoly1

požár stodoly1 

Detailní náhled

požár stodoly2

požár stodoly2 

Detailní náhled

požár stodoly3

požár stodoly3 

Detailní náhled

požár stodoly4

požár stodoly4 

Detailní náhled

požár škoda yeti

požár škoda yeti 

Detailní náhled

požár škoda yeti1

požár škoda yeti1 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem