HZS Olomouckého kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Pokořili téměř 2 tisíce kilometrů na kole a získali stříbro

Druhou příčku v soutěži Do práce na kole obsadili letos v regionu Hranice naši příslušníci z denní směny Územního odboru Přerov. 

Čtyřčlenný tým během května uskutečnil 149 jízd a celkově tak pokořil 1856 km. „Letos jsme na kole jezdili v sestavě Petra Maléřová, Lída Odstrčilová, Radek Buryánek a Mira Caletka. Množství kilometrů není pro nás až tak důležité. Jde nám o pravidelnost a o to motivovat ostatní ke zdravému životnímu stylu. Těšíme se ze stříbrné pozice a doufáme, že v příštím roce bude větší účast z našich řad,“ podotýká Petra Maléřová, která byla členkou úspěšného týmu.

IMG_3245.JPGÚspěšný tým (zleva): Radek Buryánek, Petra Maléřová, Lída Odstrčilová a Mira Caletka

Cílem Do práce na kole je motivovat co nejvíce lidí, aby jako dopravní prostředek po městě používali jízdní kolo, koloběžku nebo jakoukoli bezmotorovou formu dopravy včetně běhu a chůze. Jde o týmovou výzvu pro všechny, kdo sestaví tým o minimálně dvou a maximálně pěti členech, a pravidelně si spolu s kolegy zapisují do systému své bezmotorové cesty, případně další aktivity. V rámci výzvy se účastníci mohou zapojit hned do několika kategorií.

por. Mgr. Lucie Balážová
tisková mluvčí 
HZS Olomouckého kraje
T: 777 420 107
T: 950 770 039
M: lucie.balazova@hzsol.cz
M: mluvci@hzsol.cz

Odkazy do noveho okna

IMG_3245

IMG_3245 

Detailní náhled

IMG_4040

IMG_4040 

Detailní náhled

IMG_4062

IMG_4062 

Detailní náhled
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem