HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Po nehodě skončilo jedno vozidlo na střeše

(5. 6. 2018) O půl jedenácté dopoledne měli vyhlášený poplach profesionální hasiči z Bystřice pod Hostýnem. S jedním cisternovým vozidlem vyjeli k dopravní nehodě, která se stala na Kroměřížsku v Bystřici pod Hostýnem v místní části Rychlov. 

Po příjezdu k nehodě provedli hasiči průzkum místa události. Zjistili, že se jedná o dopravní nehodu dvou osobních vozidel, přičemž jedno z nich skončilo na střeše. Všichni cestující z vozidel včetně psa byli již mimo auta. Muž a žena z vozidla, které bylo na střeše, utrpěli zranění. Hasiči jim ihned po příjezdu poskytli předlékařskou pomoc a poté je předali přivolaným záchranářům. Ti zraněnou ženu převezli do nemocnice k dalšímu ošetření.

U vozidla, které nebylo na střeše, hasiči provedli protipožární opatření a sorbentem zasypali uniklé provozní kapaliny.

Šetření nehody si převzali státní policisté, kteří vyšetřují příčinu a okolnosti nehody. Taktéž v místě nehody kyvadlově řídili dopravu.

Hasiči nakonec vozidlo převrátili zpět na kola a předali odtahové službě. Z vozidla vyteklo několik litrů oleje a benzínu, což hasiči zasypali sorbentem a následně z vozovky odstranili.  Poté provedli úklid vozovky od střepů a úlomků z vozidel a vrátili se zpět na svou základnu.

Autor: por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje

Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem