Předcházíme rizikům

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Hlavní menu

Pět desítek štafet bojovalo o cenné body

20. srpna 2011 (Ivana Svitáková) - Třetí disciplínou pokračovalo mistrovství České republiky v požárním sportu profesionálních hasičů, dobrovolných hasičů mužů i žen štafetou na 4 x 100 metrů s překážkami. Na start se postavilo celkem 50 všech štafet.

Štafeta 4x100 metrů překážekŠtafeta 4x100 metrů překážek
Mezi dobrovolnými hasiči
zvítězila štafeta s časem 57,79 sekundy reprezentující Široký Důl, druhé místo obsadili borci Horní Kamenice s časem 57,88 s a třetí příčku získali Radimovice za čas 59,22 sekundy.

Mezi štafetami žen se na první místo s časem 63, 00 s dostaly ženy z Pravčice, druhé místo patří ženám z Michálkovic s časem 65,02 sekundy a bronz putuje do Meziměstí, dosažený čas činí ŽČ, ří sekundy.

Vrcholem soutěžní soboty 20. srpna 2011 na městském stadionu ve Vítkovicích byla soutěž profesionálních hasičů. První místo získala štafeta borců z Moravskoslezského kraje s časem 55,15 sekundy, stříbrná příčka patří borcům z kraje Vysočina s dosaženým časem 55,59 s. Třetí místo vybojovala štafeta HZS Plzeňského kraje (55,62 s).

Hasičům Moravskoslezského kraje v průběžném pořadí soutěže družstev patří po třech disciplínách první místo, před hasiči Plzeňského kraje a kraje Vysočina.

V neděli 21. srpna 2011 jsou na programu požární útoky všech kategorií.