Hasičský záchranný sbor České republiky  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Odezva hasičů podílejících se na realizaci fontány

6. 6. 2018 (Nicole Zaoralová) - Realizace akce Hasičská fontána Praha 2018 v sobotu 2. června nebyla hlubokým zážitkem jen pro tisíce diváků v okolí pražských náplavek. Velice silný dojem z realizace a výsledku této velkolepé akce zanechala i u ostřílených hasičů, kteří se podíleli na realizaci celé akce. 

Zde jsou reakce zástupců některých jednotek sborů dobrovolných hasičů (dále jen JSDH), kteří se podíleli na samotné realizaci akce Hasičská fontána Praha  2018:

„Děkujeme za jedinečný zážitek a perfektní organizaci. Bylo nám ctí se účastnit tak výjimečné akce.“  JSDH Římov 

„Děkujeme za skvělý a neopakovatelný zážitek, kterého jsme měli čest se zúčastnit. Klobouk dolů před organizátory. Při mohutném závěrečném aplausu diváků leckterému hasiči kapaly slzy dojetím.“ JSDH Němčovice

„Skládáme poctu za bravurní organizaci při tak vysoce náročné akci jakou byla hasičská fontána v Praze a jsme nesmírně rádi, že jsme mohli být její součástí.“ JSDH Křenovice, okres Vyškov, Jihomoravský kraj

„Díky za příležitost zúčastnit se takovéto akce. Díky za ideu a veškeré (zcela jistě) náročné přípravy a vedení celé akce.“ JSDH Nový Rychnov

„Poklona za to, co jste dokázali. Přejeme Vám hodně takových velkolepých a úspěšných akcí. Hasiči jsou prostě  jedničky.“ JSDH Božice

Byl to nezapomenutelný zážitek a jsem rád, že jsme se tohoto okamžiku mohli zúčastnit a zapsat se tak do dějin této velkolepé akce, kterou jste moc skvěle připravili i přes tolik nástrah.“ JSDH Měrunice

„Děkujeme, že jste nás vybrali a mohli jsme získat tak krásný zážitek na akci Hasičská fontána 2018. Děkujeme organizátorům za precizní organizaci na náplavkách, za krásné a pohodlné ubytování a dobrou stravu. I naši členové, kteří nebyli v družstvu, se nechali strhnout pro věc a přijeli za námi do Prahy. Druhá část družstva čekala na televizní přenos doma. Po návratu nás oslavovali, jako kdyby naši hokejisté vyhráli zlato. I pár členů družstva pustilo slzu dojetí, že náš sbor s 35 členy ve vsi se 100 obyvateli se mohl zúčastnit takové světové události. Moc děkujeme. Hasičině a republice zdar a za sto let v Praze na Hasičské fontáně 2118 se naši potomci budou těšit, jako jsme se těšili my.“ JSDH Horní Bukovsko

„Moc děkujeme. Byl to krásný zážitek a čest.“ JSDH Všemíno

„Děkujeme a bylo nám ctí, být u toho.“ JSDH Průhonice

„Chceme poděkovat za skvěle připravenou akci, která tento rok pomohla náš sbor zapsat do historie České republiky. Jsme pyšní, že jsme dostali příležitost se zúčastnit a podílet se na takto velkolepém zážitku s nádhernou atmosférou. Myslíme si, že sbory dobrovolných hasičů mají budoucnost zajištěnou, pokud budou mít podporu v lidech, jako jste Vy. Náš dík patří všem organizátorům a všem lidem, kteří přispěli ke zdárnému průběhu této oslavy československé státnosti.“ JSDH Jílovice

„Cítíme potřebu poděkovat autorovi nápadu a organizátorům, za to, že jsme mohli býti součástí této akce - tedy dostali jsme možnost být u toho.  U nás na vesnici je pravidlem, že každá akce organizovaná hasiči vždy dobře dopadne a tak jsme nikdy nepochybovali, že tomu tak bude i při fontáně.“ JSDH Nišovice

„Děkujeme Vám za nevšední a naprosto skvělý zážitek! Moc rádi jsme byli jeho součástí.“ JSDH Jirkov

„Děkujeme, že jsme měli možnost zúčastnit se něčeho tak nádherného. Hlavně Vám je třeba poděkovat, bez Vás by to přece nešlo. Děkujeme.“ JSDH Štěpánov u Olomouce

Pro naši obec byla čest se na fontáně podílet. Zastávám názor a jsem za to rád, že hasiči něco takového, k významnému jubileu jako je založení státu, vytvořili. Za nápad a jeho realizaci děkuji nejen za hasiče obce Číhaň, ale i za občany naší vesnice, kteří se také fontány v Praze osobně zúčastnili.“ JSDH Číhaň

Mediální kontakt
kpt. Mgr. Nicole Zaoralová
tisková mluvčí

MV-generální ředitelství
Hasičského záchranného sboru ČR
Tel.: +420  950 819 944
Mobil: +420 602 215 142
E-mail: nicole.zaoralova@grh.izscr.cz

vytisknout  e-mailem