Hasičský záchranný sbor České republiky  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Nový studijní obor na Jihočeské universitě v Českých Budějovicích

obor "Civilní nouzová připravenost" 

Zdravotně sociální fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích otvírá v akademickém roce 2008/2009 nově akreditovaný magisterský studijní obor „Civilní nouzová připravenost“. Jedná se o obor spadající do studijního programu „Ochrana obyvatelstva“, na jehož skladbě předmětů se jako externí učitelé podílejí i příslušníci Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje. Nový obor bude otevřen i pro studenty v kombinované formě studia (dříve označované jako dálkové) a jeho garanti věří, že bude zajímavý především pro příslušníky Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje a samozřejmě i pro širokou veřejnost.
Více informací o studijním oboru naleznete v přiloženém souboru či na studijním oddělení fakulty (tel. 389 037 730, 389 037 734) a v krátké době i na www.zsf.jcu.cz.
V případě odborných dotazů kontaktujte prof. MUDr. Leoše Navrátila, CSc., vedoucího katedry radiologie a toxikologie ZSF JU, proděkana pro vědu a výzkum ZSF JU (mobil 603 435 273) či plk. Ing. Ladislava Kardu, náměstka pro úsek prevence a civilního nouzového plánování HZS Jihočeského kraje (tel. 950 230 200, mobil 725 030 503)
 
Vendula Matějů
tisková mluvčí HZS Jihočeského kraje

vytisknout  e-mailem