HZS Středočeského kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Nešťastná událost v Sulicích nedaleko Prahy

Ve středu 17. června asi čtvrt hodiny po poledni převzala tísňová linka Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje informaci o převráceném stavebním stroji v obci Sulice v okrese Praha-východ s tím, že v kabině je zaklíněná obsluha, ke které se nedá dostat. 

Operační důstojník vyhlásil poplach jednotkám profesionálních hasičů ze stanic Jílové a Říčany. Zdravotnická záchranná služba na místo vyslala nejen pozemní posádky, ale zároveň aktivovala i vzlet vrtulníku.

Při příjezdu první jednotky hasičů už na místě zasahovali zdravotníci. Hasiči zjistili, že jde o převrácený malý nakladač UNC a uvnitř kabiny je muž, který nejeví známky života, což následně potvrdil i lékař.

Hasiči provedli stabilizaci nakladače pomocí navijáku a stabilizačních tyčí. Dva členové týmu posttraumatické péče poskytli psychickou pomoc přítomným rodinným příslušníkům. Po zadokumentování události kriminální policií provedli hasiči vyproštění těla řidiče a poté vrátili nakladač zpět na kola. Příčina nehody je předmětem dalšího vyšetřování.

nprap. Petr Svoboda
oddělení IZS
HZS Středočeského kraje

Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem