HZS Pardubického kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Někteří řidiči dnes nezvládli zledovatělé vozovky

Ke třem dopravním nehodám  se zraněním vyjížděli mezi 6,00 a 7,00 hod. ranní profesionální  hasiči z Pardubického kraje.

Na Svitavsku  do obce Hradec nad Svitavou vyjela jednotka k dopravní nehodě  osobního vozidla, jehož řidič nezvládl řízení, narazil do stromu a skončil tak svoji jízdu mimo komunikaci. Hasiči odpojili akumulátor a  na uniklý olej v poli použili  sorbent.  Řidiče si převzala Zdravotnická záchranná služba a místo má v šetření  Policie ČR.

Smyk dostal řidič osobního automobilu v Moravenech, který se svým vozidlem skončil převrácený na boku. Jednotka hasičů ze stanice Holice provedla protipožární opatření a předala místo zásahu Policii ČR. Na místě zasahovala Zdravotnická záchranná služba.

V Cholticích zasahovala jednotka hasičů ze stanice Přelouč. Došlo zde k havárii osobního vozidla. Řidič nezvládl řízení na ledovatém povrchu vozovky  a ocitl se i se spolujezdcem mimo komunikaci. Na místě nehody se po příjezdu jednotky nacházelo vozidlo převrácené na střechu a dvě osoby v péči Zdravotnické záchranné služby. Hasiči  zajistili automobil proti požáru odpojením baterie a vozidlo zabezpečili. Nehoda je v šetření Policie ČR

Odkazy do noveho okna

Choltice 14.1.22

Choltice 14.1.22 

Detailní náhled

Hradec nad Svitavou 14.1.22

Hradec nad Svitavou 14.1.22 

Detailní náhled
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem