HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Motorkář letěl několik metrů a dopadl až na pole

(16.9.2018) Dnes ve čtyři hodiny odpoledne vyhlásil operační důstojník poplach jednotce stanice Valašské Meziříčí a vyslal je k nehodě motorkáře a osobního vozidla k obci Krhová na Vsetínsku ve směru na Nový Jičín. 

Po příjezdu na místo průzkumem hasiči zjistili, že se na rozhraní Zlínského kraje a Moravskoslezského kraje střetl řidič osobního vozidla s motorkářem, který vjel v zatáčce do protisměru. Po srážce motorkář narazil do svodidel, poté letěl vzduchem několik metrů a dopadl až na pole.

Při nehodě utrpěl vážné zranění motorkář. Řidič osobního vozidla zranění neutrpěl. Hasiči pomohli s transportem zraněného motorkáře do sanitky. Záchranáři jej převezli do nemocnice k dalšímu vyšetření. U dopravních prostředků provedli protipožární opatření a u motorky zasypali uniklé provozní kapaliny sorbentem.

Po ukončení šetření dopravními policisty, odtáhli motorku i auto mimo komunikaci, aby nebránili v provozu. Jejich následný odtah si zajistí majitelé. Poté hasiči uklidili vozovku a vrátili se zpět na svou stanici.

Autor: por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje

Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem