HZS Karlovarského kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Mobilní odběrové místo v Pomezí nad Ohří se znovu otevře v sobotu 30. ledna

Antigenní testy s potvrzeným výsledkem přímo na místě budou provádět hasiči tři dny 

Karlovarský kraj ve spolupráci s Hasičským záchranným sborem opět otevře mobilní odběrové místo v Pomezí nad Ohří. Hasiči zajistí jeho provoz v sobotu 30. 1. a v neděli 31. 1. 2021 od 10:00 do 15:00 hodin. V pondělí 1. 2. bude přeshraničním pracovníkům sloužit od 4:00 do 14:00 hodin.

Drive-in mobilní odběrové místo najdou zájemci o antigenní testování opět v prostoru bývalé celnice na odstavném parkovišti za čerpací stanicí ARMEX Oil v Pomezí nad 0hří (směrem od Karlových Varů je třeba v místě sjet u čerpací stanice MOL, dále směr Truckpark k odběrovému místu). Přijíždějící u prvního stanu vyřídí nezbytnou administrativu, u druhého stanu absolvují antigenní testování. Poté na parkovací ploše počkají na výsledek. Podle nového nařízení vlády, platného od soboty 30. ledna, se mohou lidé, kteří jsou účastni veřejného zdravotního pojištění v ČR, nechat otestovat opakovaně, ale nejvýše 1× za 3 dny.

Pro přeshraniční pracovníky stále platí, že musí při cestě do Bavorska předkládat každé dva dny nový negativní test ne starší 48 hodin. Ti, kteří míří do Saska, musí mít dva testy týdně.

vytisknout  e-mailem