HZS Jihočeského kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Michal Brousil potvrdil v TFA svoji letošní dominanci, David Kubiš na Ohnivé rozhledně vybojoval stříbro

Přesně v polovině seriálu závodů Českého poháru v disciplínách TFA se jihočeská reprezentace zúčastnila prestižního závodu Ohnivá rozhledna v Ústí nad Orlicí. 

Závod se konal v pátek 31. května souběžně s Regionální soutěží v disciplínách TFA HZS Královéhradeckého kraje a HZS Pardubického kraje v prostorách areálu rozhledny Andrlův Chlum.
HZS Jihočeského kraje reprezentovali: Michal Brousil a David Kubiš z územního odboru Písek a Ondřej Janota, Miroslav Čuta a Ondřej Blažek z územního odboru Jindřichův Hradec, kteří poměřili svou výkonnost s absolutní republikovou špičkou.
Skvělý start do letošní sezóny potvrdil opět Michal Brousil, jež nenašel přemožitele nejen ve své věkové kategorii, ale v celkovém hodnocení napříč kategoriemi vůbec. Jeho čas 4:43 byl nejrychlejším a Michal si právem odváží další letošní pohár pro vítěze. Na stupně vítězů se probojoval i David Kubiš, který se blýsknul především nejlepším časem na posledním úseku, a to výběhu do 183 schodů rozhledny. Jeho výsledný čas 4:55 stačil na druhé místo ve věkové kategorii B a na čtvrté místo v celkovém hodnocení.
Se svým výkonem jsou spokojeni i nováčci tohoto extrémního hasičského sportu. Ve věkové kategorii A skončil Ondřej Blazek na 6. místě, Ondřej Janota na 8. místě a Miroslav Čuta na 11. místě.

Další závod, kterého se jihočeští borci zúčastní, bude další závod Českého poháru v disciplínách TFA, ketrý bude pokračovat v pátek 14. června v Plzni.

Kompletní výsledky naleznete na stránkách HZS Pardubického kraje.

Odkazy do noveho okna

TFA, Andrlův Chlum - 31. 5. 2019 (1)

TFA, Andrlův Chlum - 31. 5. 2019 (1) 

Detailní náhled

TFA, Andrlův Chlum - 31. 5. 2019 (4)

TFA, Andrlův Chlum - 31. 5. 2019 (4) 

Detailní náhled

TFA, Andrlův Chlum - 31. 5. 2019 (3)

TFA, Andrlův Chlum - 31. 5. 2019 (3) 

Detailní náhled

TFA, Andrlův Chlum - 31. 5. 2019 (2)

TFA, Andrlův Chlum - 31. 5. 2019 (2) 

Detailní náhled
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem