HZS hlavního města Prahy

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Hlavní menu

Referent majetkové správy

HZS hl. m. Prahy vyhlašuje výběrové řízení na pozici Referent majetkové správy se zaměřením na oblast veřejných zakázek.

Náplň práce:

Administrace veřejných zakázek malého rozsahu prostřednictvím externích elektronických nástrojů.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání (ekonomické nebo právní zaměření výhodou)
  • komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, logické myšlení
  • znalost práce s PC, MS Office (uživatelská úroveň)
  • trestní bezúhonnost
  • vhodné i pro absolventy (praxe výhodou)

Nabízíme:

  • 10. platová třída
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • pružná pracovní doba
  • 25 dnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna
  • příspěvek na stravování, příspěvek na volno časové aktivity, nabídka rekreace za zvýhodněnou cenu, výhodný zaměstnanecký tarifní program
  • přátelský pracovní kolektiv

Předpokládaný termín nástupu: 1. 12. 2018

Životopis s průvodním dopisem zasílejte k rukám Bc. Romany Valentové, HZS hl. m. Prahy – personální oddělení, Sokolská 62, 121 24  Praha 2 nebo na e-mailovou adresu romana.valentova@hzspraha.cz

vytisknout  e-mailem